Opinie i metamorfozy


Metamorfoza 1

Moim głównym celem była chęć pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej. Droga nie była łatwa - rytm tygodnia dyktowały treningi siłowe oraz aerobowe. Zmiana nawyków żywieniowych też wymagała ode mnie dużej dyscypliny i systematyczności. Mój trener nauczył mnie jak jeść zdrowo i smacznie, chudnąć i jednocześnie nie głodować :-) Bez jego profesjonalnego podejścia, zaangażowania i motywowania mnie- nie wiem, czy zaszłabym tak daleko. Teraz prawidłowe odżywianie stało się naturalnym trybem mojego życia. Już nie wyobrażam sobie tygodnia bez treningów. / Asia (kobieta 20-25 l.)

  • Metamorfoza 1

  • Metamorfoza 2

Metamorfoza 2

Trenowałam z trenerem kilka miesięcy i polecam jego usługi każdemu, kto pragnie zmienić swoje życie. Dieta i ćwiczenia, które stosowaliśmy, spowodowały, że moja waga uległa znacznej redukcji. Podstawą jest samozaparcie i wiara w lepsze jutro, a na pewno pomoże. / Basia (kobieta, pow. 40 lat)

Metamorfoza 3

Super Trener
Trenuje z trenerem od początku stycznia. Efekty są super. Bez drastycznej diety, bez drastycznych środków. Ofertę, trening przygotował do moich możliwości i potrzeb. Trenuje się z nim super. Dobrze pokazuje ćwiczenia i od razu koryguje złą postawę. Cenę dopasowuje z każdym indywidualnie- ja jestem zadowolony. Ogólnie- bardzo polecam, w ciągu 3 miesięcy zgubiłem 15kg / Seba (mężczyzna 19-30 lat)

  • Metamorfoza 3

  • Metamorfoza 4

Metamorfoza 4

Rok temu miałam dość ciągłego bólu brzucha (a walczę z tym od lat), lekarstw i biegania od gabinetu do gabinetu po lek. Zaczęłam szukać na Facebook'u jakiegoś złotego środka. Gdzieś na tej drodze spotkałam a z mindbodymuscle. Podzielił się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem. Po rozmowie online, ułożył plan żywieniowy i namówił do zmiany nawyków na zdrowe. Za co bardzo dziękuję, a szczególnie za wsparcie i cierpliwość. Zaufałam trenerowi w 100% i to był najlepszy wybór. Zaczęłam funkcjonować normalnie, bez bólu. No i zaczęłam gubić zbędny nadbagaż kilogramów, a treningi siłowe wpływają pozytywnie na moją sylwetkę. Po badaniach kontrolnych nawet lekarka była zdziwiona, że tak szybko się zregenerowałam. Nie ma co marudzić, tylko zmieniać swoje nawyki na dobre :-) (kobieta 31-40 l.)

Metamorfoza 5

Profesjonalizm i pasja
3 lata temu, po ciąży chciałam wrócić do formy. Bałam się siłowni ze względu na problemy z kręgosłupem i biodrami. pokazał mi, że właśnie dzięki intensywnym ćwiczeniom z ciężarami odzyskam dawny wygląd i formę. Skorygował też moje liczne błędy żywieniowe. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Wyglądam lepiej niż przed urodzeniem dziecka, mam jędrniejsze ciało, lepszy metabolizm, mocniejsze mięśnie. To, co kiedyś uważałam, za jednorazową dietę stało się moim stylem życia. Z czystym sumieniem polecam. ma dużą wiedzę, którą praktycznie wykorzystywał podczas naszej współpracy. Do tej pory mogę liczyć na jego porady. / Monika (kobieta 31-40 lat)

  • Metamorfoza 5

  • Pan Stanisław - przysiady

  • Pan Stanisław ćwiczy łydki

Pan Stanisław

Właśnie kończę 84. rok życia. Mam wrażliwy kręgosłup i bolesne kolana, mam też nadwagę. Nieodłącznie z treningami jest związana dieta, warunkująca ich skuteczność. Ona zmieniła mój codzienny tryb życia na inny, nowy. Nie było to łatwe, ale się udało i niech będzie! Pan także i dietę z biegiem czasu koryguje.

Pod jego opieką jestem już 4-ty miesiąc. Mój kręgosłup sam się prostuje przy każdej okazji, kolana grzecznie noszą mnie po schodach w górę i w dół, a nadwaga statecznie lecz obiecująco się cofa. Kulturystyka środkiem leczniczym? Tyle o mojej przygodzie z kulturystyką.

O Panu Robercie. Bogate doświadczenie i wszechstronna wiedza o tym, co robi dają mu mistrzostwo działania i wyniki. I jeszcze to co robi, on prawdziwie lubi. W sali ćwiczeń obserwuję wielu młodych ludzi płci obojga, jak się doskonalą. Nie widzę jednak osób starszych i myślę sobie, jaka szkoda! Może jednak ktoś z nich przypadkiem zahaczy okiem o to, co tu napisałem i pomyśli, może by tak spróbować? A może jakiś wnuczek? Gdyby tak, to radzę zwrócić się do mistrza. / Stanisław (mężczyzna, pow. 80 lat)

Mistrz Polski 2015 osób niepełnosprawnych w wyciskaniu sztangi leżąc

Znakomity fachowiec
Współpracuję z em od niedawna, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że charakteryzuje się on profesjonalnym i indywidualnym podejściem do prowadzonej przez siebie osoby, znakomitą wiedzą i warsztatem. Wspólnie pracujemy nad poprawą mojego stanu zdrowia i wyników sportowych. Moja opinia jest poparta wieloletnimi ćwiczeniami z różnymi trenerami i rehabilitantami oraz startami w zawodach, a mówię to jako niepełnosprawny zawodnik sportów siłowych z długoletnim stażem. Michał (mężczyzna, 31-40 lat)