O mnie


Witaj.

Sportowiec, trener personalny i dietetyk. Mam ponad 40 lat. Działam na terenie Trójmiasta, a mieszkam w Gdyni. Posiadam 20-letnie doświadczenie w sporcie rekreacyjnym i wyczynowym (liczne starty w zawodach kulturystycznych zaowocowały dyplomami i pucharami). Ukończyłem kurs Instruktora Sportu i Kulturystyki na AWF w Gdańsku. Praca jako trener osobisty daje mi dużą satysfakcję. Wiele osób ma obawy, najczęściej przez wcześniejsze nieprzyjemne doświadczenia swoje lub znajomych (tzw. mocny wycisk od samego początku). Tymczasem każdego podopiecznego traktuję indywidualnie. Pierwsze spotkanie najczęściej jest niezobowiązującą konsultacją, podczas której staram się jak najwięcej dowiedzieć o stanie zdrowia, przeszłości sportowej i formie fizycznej. Ćwiczenia dopasujemy do Twoich możliwości oraz dyspozycji dnia. Według mnie tym powinien kierować się każdy trener personalny.

Dietetyką interesuję się całe życie. Doradzam bliskim i znajomym co należy jeść, aby być zdrowym, dobrze się czuć i młodo wyglądać. Jestem praktykiem. Poznałem i testowałem na sobie chyba wszystkie najpowszechniejsze diety oraz ideologie żywienia. Zdobyte w ten sposób doświadczenia wykorzystuję na co dzień, przygotowując oraz wymyślając różne potrawy. Zdrowo i smacznie – to moje główne motto. Najbardziej wymagającymi smakoszami, a zarazem pierwszymi testerami nowych dań jest moja najbliższa rodzina: żona oraz dwoje dzieci. Ich aprobata utwierdza mnie w przekonaniu, że postępuję właściwie. Zdrowy i aktywny styl życia jest moją pasją. Mogę sprawić, że zaczniesz myśleć podobnie.

„Trener jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć — po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.” – Tom Landry

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu.
– trener osobisty.

   – trener osobisty