O mnie

Witaj.

Skoro jesteś na mojej stronie internetowej to pierwszy, najważniejszy krok jest już za Tobą. Chęć do działania jest połową sukcesu. Potrzebujesz jeszcze osoby, która Cię poprowadzi. Jeśli zatem chcesz zmienić swój wygląd, polepszyć stan zdrowia, odzyskać energię i chęć do aktywnego trybu życia oraz pozbyć się złych nawyków żywieniowych - mogę Ci w tym pomóc.

Jestem trenerem osobistym. Mam 40 lat, posiadam 20-letnie doświadczenie w sporcie rekreacyjnym i wyczynowym (liczne starty w zawodach kulturystycznych zaowocowały dyplomami i pucharami). Ukończyłem kurs Instruktora Sportu i Kulturystyki na AWF w Gdańsku.

Dietetyką interesuję się praktycznie całe życie. Doradzam rodzinie, przyjaciołom i znajomym co jeść, aby być zdrowym, dobrze się czuć i młodo wyglądać. Jestem praktykiem, nie teoretykiem. Poznałem i testowałem na sobie chyba wszystkie najpowszechniejsze diety oraz ideologie żywienia. Zdobyte w ten sposób doświadczenia wykorzystuję na co dzień, przygotowując oraz wymyślając różne potrawy. Zdrowo i smacznie – to moje główne motto. Najbardziej wymagającymi smakoszami, a zarazem pierwszymi testerami nowych dań jest moja najbliższa rodzina: żona oraz dwójka małych dzieci. Ich aprobata utwierdza mnie w przekonaniu, że postępuję właściwie.

Zdrowy i aktywny styl życia jest moją pasją. Mogę sprawić, że zaczniesz myśleć podobnie.

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu.
Robert Karczmarski

O mnie